2DIN autorádia zachrání cestování každé rodině

by  |  On Červenec 12th, 2016  |  In Novinky

2DIN autorádia představují nový a moderní způsob, jak si zpříjemnit vlastní cestování nebo jak zabavit zbytek posádky zejména tehdy, pokud vás čeká náročná trasa a ve voze jsou malé děti. Které se pochopitelně na omezeném prostoru celkem nudí. Vyrazit s ratolestmi například na dovolenou může být někdy velmi vyčerpávající, když víte, že máte před sebou několik hodin jízdy.

Původní podstatou těchto zařízení je především velikost, která je dvojnásobná oproti rádiím běžným, jež mají standardní rozměry 180 x 50 mm. Ta ale na nich není tím nejzajímavějším a není to hlavní důvod, proč si získala takovou oblibu.

 

Autorádio 2DIN – pomocník pro dospělé, zábava pro děti

Svou popularitu mají 2DIN autorádia zejména proto, že nabízejí mnoho funkcí, mimo tedy toho, že potěší hudební fanoušky, neboť nabídnou perfektní poslech.

Dnes již víceméně základní výbavou je v nich Bluetooth. To vám umožní si připojit mobilní telefon a vytvořit tak vlastní handsfree sadu. Není nad to si během delší cesty zkontrolovat u toho, komu jste svěřili domácnost po dobu vaší nepřítomnosti, že je vše v pořádku.

Protože jsou většinou vybavena kvalitním LCD displayem, který je navíc vzhledem k celkovým rozměrům rádia i větší, dá se na nich pohodlně spustit i GPS. Což tedy oceníte hlavně vy. Radost budou mít z nového vybavení automobilu ale též ti nejmenší. 2DIN autorádia už zpravidla disponují také obrazovkou s kvalitním vysokým rozlišením. Pak stačí, aby zrovna to vaše umělo přehrávat DVD nebo si pohlídat, se kterými si poradí formáty (mp4), připojit flash disk a můžete pro ukrácení dlouhé chvíle třeba pustit i pohádku.

 

2DIN autorádio od TonyStore.cz – vybereme, dodáme, zprovozníme

S nadsázkou řečeno, existuje možná více prodejců 2DIN autorádií, než kolik je vůbec na trhu jednotlivých modelů. Proč si vybrat právě tonystore.cz? Jsme si vědomi toho, jakou roli hraje při rozhodování našich zákazníků cena. Proto se ji snažíme držet na co nejnižší úrovni.

Víme stejně tak, že na svoje zboží nehodláte příliš dlouho čekat, většinu ho proto máme skladem, abychom maximálně zkrátili čas nezbytný pro dodání až k vám.

Zatím jste si nevybrali, protože se vám v nabídce těžko orientuje a v technických specifikacích se nevyznáte? Pomůžeme vám nejprve si ujasnit požadavky a na jejich základě poradíme s výběrem konkrétního produktu. Už jste si vyhlédli to své, ale do instalace se vám rovněž nechce pouštět svépomocí? I to dokážeme zařídit a nabídnout odbornou montáž veškerého u nás zakoupeného sortimentu. Což platí i tehdy, pokud se samostatně nemíníte angažovat do aktualizace map u verzí 2DIN autorádií s navigací.

V případě, že by se vyskytl jakýkoli problém, jste vy jakožto spotřebitel z naší strany chráněni lhůtou čtyřiadvaceti měsíců, po něž plyne záruční doba.