Fiat Ducato – Nejlepší základ pro obytný vůz

by  |  On Srpen 2nd, 2015  |  In Fiat, Novinky, Značky

fiat-ducato-2015

  • Šestá generace Fiatu Ducato byla oceněna čtenáři specializovaného magazínu Promobil.
  • Nový model značky Fiat Professional dominoval ve všech osmi kategoriích, do kterých byl zařazen.
  • Prestižní ocenění potvrzuje nejen vysokou úroveň kvality produktu samotného, ale i vysoce kvalitní služby šité na míru zákazníkům obytných vozidel.

Již po sedmé za sebou byl základ pro obytné vozy na bázi Fiatu Ducato oceněn prestižním titulem Best Motorhome Base Vehicle 2015, který udělují čtenáři specializovaného německého magazínu Promobil, jež je přes 25 let považován za barometr trendů v oblasti obytných vozidel.

Soutěž vyhrazená obytným vozům německé produkce i dováženým modelům je rozdělena do 10 kategorií od kompaktních dodávek po velké obytné vozy. Letošní anketa se stala svědkem nadvlády modelu Fiat Ducato v osmi kategoriích: Camper Van s toaletou (kategorie B), model Top-cab do 50 000 eur (kategorie C), model Top-cab nad 50 000 eur (kategorie D), model Semi-integrated do 50 000 eur (kategorie E), model Semi-integrated od 50 000 eur (kategorie F), model Integrated do 70 000 eur (kategorie G), model Integrated od 70 000 eur (kategorie H) a Best Motorhome Base Vehicle 2015 (kategorie K).

Slavnostní předání cen proběhlo minulou sobotu ve Stuttgartu během CMT, největšího veletrhu cestovního ruchu a volného času v Evropě.

Toto ocenění rozšiřuje seznam cen udělených novému modelu Fiat Ducato, poslední evoluci bestselleru, pro který se během 34 let a 5 generací rozhodlo 2,6 milionu zákazníků. Dnes cestuje v obytném voze na bázi Fiatu Ducato přibližně 500 000 rodin, které si užívají dovolenou v naprostém klidu a jistotě.

fiat-ducato-2015-

Prodej nového základu Fiat Ducato včetně souvisejících služeb byl zahájen loni v červnu. Za tuto krátkou dobu novinka významně přispěla k upevnění vedoucí pozice značky Fiat Professional v segmentu obytných vozů v roce 2014, a to jak na německém trhu, tak i v dalších evropských zemích. Důvěra zákazníků v tento model je důkazem fungování inovačního programu značky Fiat Professional zahrnujícího řadu verzí, jež byly navržené ve spolupráci s nejvýznamnějšími karosáři. Cílem bylo splnit všechny specifické požadavky různorodé klientely, mimo jiné i širokou nabídkou služeb, které zajišťují bezproblémové cestování.

Další jedinečnou službou, kterou Fiat Professional zákazníkům obytných vozů nabízí, jsou zcela nové internetové stránky – www.fiatcamper.com – vyhrazené karavanům postaveným na bázi Ducata. Stránky jsou přístupné prostřednictvím tabletu nebo chytrého telefonu a obsahují velké množství informací o tématech, která se týkají obytných vozů na bázi Fiatu Ducato a dalších nabízených služeb. Stránky zahrnují rovněž videa a užitečné odkazy, které pomohou vybrat optimální motor pro dané potřeby nebo najít nejbližší servisní centrum. Milovníci sociálních sítí mohou využít také odkaz na vyhrazenou facebookovou stránku.

Webová stránka rovněž poskytuje přístup do vyhrazeného prostoru myDucato, který nabízí Fiat Professional spolu se značkou Mopar. Ten umožňuje registrovaným uživatelům přístup ke specifickým službám, jako jsou kontrola podvozku, přehled servisních intervalů nebo výhody exkluzivní nabídky poprodejních služeb Fiat Professional. Stránka je k dispozici v devíti jazycích a brzy bude aktualizovaná o nový obsah a služby.

Příznivci volného času se mohou spolehnout na mobilní aplikaci Fiat Ducato Camper Mobile, která je volně k dispozici v 17 evropských zemích a v 5 jazycích: italštině, angličtině, francouzštině, němčině a španělštině. Nabízí řadu funkcí, jako například možnost najít nejbližší dílnu, odpočívadlo či čerpací stanici. Po zaparkování karavanu aplikace zaregistruje vaši přesnou pozici, takže vůz můžete následně snadno najít. Funkce Find your camper na vašem chytrém telefonu dokonce zobrazí cestu k vozidlu. Pro zákazníky je připravena také univerzální bezplatná telefonní linka v mnoha jazycích, která je spojí se specializovaným týmem nabízejícím silniční asistenci a další pomoc.