Mobilní aplikace City Taxi Brno přináší nejrychlejší objednání

by  |  On Září 22nd, 2016  |  In Novinky, Zprávy

Mobilní aplikace City Taxi Brno je žhavou novinkou pro všechny, kteří využívají taxi služeb. Aplikace byla vyvinuta tak, aby byla pro zákazníky absolutně pohodlná, jednoduchá a přehledná. Dokáže maximálně zjednodušit objednání taxi. Kde jinde máte možnost přistavit taxi do 3 minut od objednání?

 sidephone-big

Pokud jste se dostali do situace, že nevíte, kde se zrovna nacházíte, nezoufejte, díky moderním GPS navigacím a systémům, si vás aplikace najde sama!

Aplikace City taxi Brno má v sobě zabudovanou kalkulačku, a proto vždy budete informováni předem, jakou částku na konci jízdy zaplatíte. Aplikace je přizpůsobena pro majitele mobilních telefonů s operačním systémem Android a iOS. Pro ostatní platformy existuje webová verze.

static-tablet

Další velkou výhodou aplikace je to, že jakmile si objednáte svůj vůz, můžete aktuální polohu vozu do doby, než pro vás přijede. Což je velká výhoda, protože pokud si objednáte klasickou taxi službu, nemusíte vůbec vědět, zda se vůz opravdu zdržel, nebo jen vyjel pozdě.

Taxi si objednáte na minutu přesně a o víc se starat vůbec nemusíte. Vše ostatní za vás vyřeší aplikace. Pokud stále váháte, mrkněte se na internet, kde je spousta obrázků a recenzí přímo z aplikace a vy uvidíte, jak vše perfektně funguje.

screen2

Neváhejte a stáhněte si tuto aplikaci City taxi Brno, nejen že ušetří nervy se sháněním čísla, ale pokud číslo seženete, může trvat dlouhou dobu, než se na něj dovoláte, mají-li přetíženou centrálu. Přesvědčte se o kvalitách aplikace ještě dnes!