Porsche Panamera Edition: Sportovní sedan s rozšířenými základními vlastnostmi

by  |  On Srpen 7th, 2015  |  In Novinky, Porsche, Značky

Speciální edice pro všechny trhy

porsche-panamera1
Atlanta. Nová speciální verze sportovního sedanu Porsche Panamera vyniká kombinací elegantního designu a rozšířenou nabídkou standardního vybavení. V nabídce bude šest vozů se silnými šestiválcovými motory a výkonem 310 koní: Panamera Edition a Panamera 4 Edition. Model Panamera Edition má elektronicky řízený pohon všech kol řízený lamelovou spojkou (Porsche Traction Management, PTM).
Exteriér modelu Panamera Edition se vyznačuje jemnými designovými prvky včetně černých vysoce lesklých pruhů na bočních oknech. Standardní 19-ti palcové disky kol v designu Panamera Turbo II mají uprostřed barevnou značku Porsche. Dveřní kliky jsou laděny do barev exteriéru. Panamera Edition se také může pochlubit standardním interiérem laděným do dvou barev – černé a luxusní béžové, znakem Porsche vyraženým na všech opěrkách hlavy, volantem ve sportovním designu, prahovými deskami s potiskem „Edition“ a speciální podlahovou podložkou. Standardní systém PCM se sedmipalcovou dotykovou obrazovkou je kombinací zvukových, navigačních a komunikačních schopností. Vynikající zvukový zážitek zajišťuje 585 wattový systém Bose® se 14 reproduktory.

porsche-panamera

Další vlastností rozšířeného standardního vybavení pro model Panamera Edition je systém aktivní odpružení (PASM), bi-xenonové světlomety s dynamickým světelným systémem (PDLS), parkovací asistent vepředu i vzadu včetně zpětné kamery a posilovače řízení Plus. Modely prodávané v USA jsou vepředu vybaveny pohodlnými 14-cestnými sedadly včetně paměťového balíčku, přední i zadní sedadla jsou vyhřívaná.
Panarema Edition je v prodeji v USA od června. Doporučené maloobchodní ceny začínají na 80 000 dolarech, nezahrnují však místní poplatek ve výši 995 dolarů.

porsche-panamera2