Proč se rozhodnout a nakupovat Renault vozy i v roce 2015

by  |  On Září 25th, 2015  |  In Novinky, Renault, Značky

Při nákupu nového nebo ojetého automobilu si každý zákazník přeje hned několik důležitých sounáležitostí týkající se pozitivně laděné transakce. Ze všeho nejdůležitější je spolehlivost takového vozu a v neposlední řadě i bezpečnost. Vedle toho nesmíme opomenout na designové zpracování, interiér, velikost zavazadlového prostoru či spotřebu pohonných hmot. Při hledání odpovídajícího výrobce se můžeme rovnou pozastavit nad novými modely tradiční automobilky Renault, která dělá francouzské ekonomice již celou řadu let velkou čest. Vozy Renault se stávajícím symbolem kvality, bezpečnosti a moderní technologie. Proč by tedy nakonec automobilka Renault neoslovila i v roce 2015?

Především nadstandardní technologie pod kapotou

Vozy Renault z celosvětového hlediska patří do kategorie nejspolehlivějších strojů, a to díky použitému materiálu a špičkové technologii, která vychází z dlouholetých zkušeností v daném oboru. Největší zásluhu na celém konceptu spolehlivosti má převodovka a v závěsu i výkonné motory. Řízení se tak stává skvělým zážitkem, jehož potencionální síla se skrývá v osobním kouzlu ihned při prvním kontaktu s volantem a pedálem plynu. Vozy Renault jsou navíc ohleduplné k životnímu prostředí a nabízejí komfort v podobě moderních podpůrných a informačních systémů. Určitě stojí za zmínku i inteligentní zařízení na korigování chyb samotných řidičů, a tím snižovat riziko nehodovosti na minimum.

Hitem roku se stává Renault Espace

Rok 2015 sebou přináší obrovské změny a společně s nimi se na trhu objevuje dlouho očekávaný model Renault Espace, který předkládá celkem tři varianty pohonných jednotek. Tím je zaručen maximální výkon při co možná nejnižší spotřebě. Automobil v sobě navíc ukrývá novou sedmistupňovou převodovku EDC. Nadále se nezapomíná na Energy 160, což označuje agregát s technologií Twin Turbo. Renault Espace je skvělou volbou pro všechny klienty hledající hospodárnost a nejlepší poměr výkonu s ohledem na spotřebu. Pátá generace tohoto typu vozidla získala od testu Euro NCAP senzační výsledky a plný počet hvězd.

novy-renault-espace

Nový vůz Renault Kadjar

Představme si zcela nový crossover Renault Kadjar, který na trh přichází s dynamickým a především úsporným motorem. Na první pohled robustní vozidlo připomínajícího tvrdého válečníka v terénu je dlouhý 4449 mm a široký 1836 mm. V základním uspořádání se zákazník může těšit z celkové kapacity zavazadlového prostoru stanovené na 472 litrech. Vozidlo nabízí skvělý komfort při řízení, ale i při sezení na zadních sedadlech za řidičem většího vzrůstu.

novy-renault-kajdar

Udělejte si čas na prohlídku autoparkem nových vozů Renault a vyberte si svého favorita. Renault navždy zůstane francouzskou chloubou a vývozním artiklem číslo jedna.