Renault Talisman odhalen v Chantilly nedaleko Paříže

by  |  On Srpen 2nd, 2015  |  In Renault, Značky

renault-talisman- (1)

Renault Talisman vyniká vyváženými proporcemi a má veškeré atributy prostorného sedanu, navrženého pro pohodlí celé posádky. Vyznačuje se vytříbeným, ušlechtilým a prosvětleným designem. Oceňte jeho přesné křivky a velkorysý interiér. Od kapoty až po zavazadlový prostor působí Renault Talisman dynamicky a nadčasově.

renault-talisman- (3)

Prožijte každou svoji cestu jako jedinečný okamžik. S novým vozem Renault Talisman Initiale Paris vás čeká nekonečné pohodlí.

renault-talisman- (2)

O pohodlí na předních sedadlech se starají vysoká opěradla a komfortní opěrky hlavy zaručující bezpečí. Sedadla potažena kůží Nappa jsou příjemná na dotyk a poskytují maximální pocit jedinečné pohodlí. Plně se přizpůsobí vašim požadavkům díky el. ovládání s pamětí, nastavit je lze do 10 směrů, včetně prodoužení sedáku.

renault-talisman- (7)

Sedadla ze série Initiale Paris jsou vyhřívaná, odvětrávaná a masážní – záleží, co si zvolíte. Není nic snazšího než si do paměti uložit svá oblíbená nastavení. Díky multimediální dotykové obrazovce R-Link 2 si lze nahrát až 6 profilů nastavení.

renault-talisman- (6)

Renault Talisman, vybavený ergonomickými sedadly s masážní funkcí a ventilací, zaručuje výjimečné pohodlí. Velkorysý prostor uvnitř vozu vybízí k uvolnění a úniku.

renault-talisman- (5)